Якщо вам вже виповнилося 50, обов’язково звертайте більш пильну увагу на свій раціон. Включіть в нього ці багаті поживними речовинами продукти, щоб максимально зміцнити здоров’я.

Кістковий бульйон. Переваги щоденного вживання бульйону на кістках пов’язані з багатим вмістом в ньому таких поживних речовин, як колаген, гліцин, желатин, глутамін, пролін і аргінін. Колаген корисний для шкіри, желатин допомагає кісткам плавно працювати без тертя, глутамін сприяє нарощуванню м’язів, а гліцин діє як антидепресант і підвищує настрій. Кістковий бульйон корисний при розладах сну.

Яйця. Чудова за своєю доступності форма тваринного білка. Також містить і ряд інших важливих поживних речовин. Наприклад, в яєчному білку 60% високоякісного тваринного білка, а в жовтку – інші необхідні поживні речовини, включаючи корисні жири, вітаміни, мінерали і антиоксиданти.

Печінка. Один з найбільш корисних і натуральних продуктів харчування, що містять поживні речовини. Має найвищу щільність вітаміну А, в порівнянні з усіма іншими продуктами. У печінці багато фолієвої кислоти, заліза і вітаміну В, а також міді. Однієї порції достатньо, щоб задовольнити щоденні потреби у всіх цих компонентах. Печінка захищає від хвороб очей, артриту і навіть старечого недоумства.

Баранина і курка, морепродукти. Харчові білки – це будівельні блоки нашого тіла. Тваринні білки є найбільш легко засвоюваної формою білка. Куряче м’ясо багате вітаміном К2, а куряча шкіра містить корисний для організму колаген. У баранині є речовини, які допомагають спалювати більше жиру, включаючи стеаринову кислоту. Нарешті, в морепродуктах з низьким вмістом ртуті також безліч жирних кислот Омега-3, що володіють протизапальною дією.

Топлене масло. Топлене масло корисно для здоров’я, шкіри і волосся. Відразу кілька досліджень показують, що нерафінована рослинна олія, включаючи олію каноли, арахісу, сої, гірчиці, кунжуту, холопка, пальми, кукурудзи і так далі має протизапальну дію.

Органічні сезонні фрукти. Найменш токсичні частини рослин. Включення сезонних фруктів в наш щоденний раціон дає організму цілий ряд переваг. Це відмінне джерело різних вітамінів, мінералів і антиоксидантів, а для любителів солодкого ще й ідеальний десерт, як пише The Health Site.