Медики назвали заходи, які слід вважати найефективнішими для профілактики діабету. Небезпечне захворювання провокує підвищений рівень цукру в крові і супроводжується рясним виділенням сечі – поліурією.

Першим слід рада не допускати збільшення ваги, особливо з віком, так як скупчення жирової тканини зменшують чутливість організму до інсуліну, будучи однією з передумов розвитку недуги. Потрібно періодично перевіряти тиск, так як в ряді випадків гіпертонія призводить до названого захворювання. У хворих з інсулінонезалежним діабет симптоми починають проявлятися раніше, ніж інші недуги, пов’язані з обміном речовин.

Не можна допускати складок жиру на талії через небезпеку виникнення запальних процесів, які можуть призвести до серцево-судинних захворювань. У чоловіків талія не повинна перевищувати 100 см, у жінок – 90 см. Треба відмовитися від шкідливих звичок, в тому числі куріння і алкоголю. Слід вживати каву, так як ризик виникнення діабету знижується на 36%. Рекомендується їсти фрукти замість солодощів, а також продукти, багаті магнієм.

Читайте також:  Соняшникова олія названа серед корисних продуктів для зниження ризику тромбів

Лікарі радять вживати рибу через присутність в ній корисних омега-3 жирних кислот. Діабет іноді виникає через стресових ситуацій, тому слід уникати хвилювань. Далі медики закликають висипатися, щоб не допустити виникнення інсулінової резистентності.