Імбир використовують для боротьби з застудою і схуднення. Разом з тим, німецькі медики попереджають, що занадто велика кількість даного продукту може викликати небезпечні побічні ефекти і погіршити здоров’я.

Корінь названого багаторічного трав’янистої рослини вкрай корисний, так як має ряд лікувальних природних властивостей. Серед них відзначено поліпшення травлення і зміцнення імунної системи. Лікарі рекомендують дотримуватися обережності, потрібно дозувати вживання імбиру. На добу допускається 2-4 г продукту.

Чай з нього зменшує здуття живота, відбувається стимулювання системи травлення. Поряд з цим, остання починає виробляти велику кількість шлункової кислоти. Людям, схильним до печії, слід утримуватися від чаю з використанням подрібненого кореня. Тим пацієнтам, кому належить операція, або вже пройшли через хірургічне втручання, не можна вживати його з-за розрідження крові.

Читайте також:  Пити вчорашній чай не можна

Подібні наслідки неприпустимі, так як можлива внутрішня кровотеча. У дівчат і жінок імбир викликає посилення менструальних спазмів, з даної причини дамам слід виключити його з раціону при виношуванні плоду.