ГоловнаНовини Здоров'яМедики назвали нову ознаку діабету 2 типу

Медики назвали нову ознаку діабету 2 типу

Організм може “попереджати” про розвиток діабету незвичайними способами – наприклад, одним із сигналів даного захворювання є втрата ваги, попереджають лікарі.

ДІабет

Розвиток діабету 2 типу пов’язано з порушеннями виробництва гормону інсуліну або втратою чутливості до нього клітин організму. Підсумком даних змін стає скупчення цукру в крові, його хронічно високий рівень. Про це нагадали фахівці організації Diabetes UK (Великобританія).

Медики попередили, що тривалий час діабет може залишатися непоміченим, поки рівень глюкози в організмі не досягає критичних значень. Зазвичай це означає, що в організмі вже відбулися негативні зміни, обумовлені гіперглікемією, згубно впливає на судини, серце, нирки.

Читайте також:  Медики розповіли про фрукти, які підвищують рівень гемоглобіну в організмі людини

Фахівці назвали незвичайний ознака, яким може проявлятися діабет 2 типу, – це схуднення, не пов’язане зі спробами скидати вагу.

“Втрата більше п’яти відсотків ваги без будь-яких очевидних пояснень може бути викликана діабетом”, – повідомляє на сайті організації.

Медики пояснюють, що характерний для діабету недолік інсуліну не дозволяє організму повноцінне використовувати глюкозу з крові для виробництва енергії. В таких обставинах тіло починає спалювати для її отримання жир і м’язи – це веде до того, що людина несподіваним чином худне.

Фахівці закликали не ігнорувати даний симптом і обстежитися, якщо вага знижується без дієт і підвищення навантаження.

Читайте також:  Знайдено натуральний засіб від випадання волосся

Джерело: МедікФорум

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News