ГоловнаНовини Здоров'яМедики назвали п’ять симптомів раку, на які не звертають уваги

Медики назвали п’ять симптомів раку, на які не звертають уваги

Існують симптоми, на які люди просто не звертають уваги, що може виявитися серйозною помилкою. Медики назвали п’ять ознак раку, здатних розповісти про прийдешнє захворювання.

Розвиток раку

Фахівці стверджують, що пізня діагностика раку часто пов’язана із зневажливим ставленням пацієнтів до ранніх симптомів онкології. Найчастіше люди просто не надають значення тим чи іншим розладам, будучи впевненими в їх незначності. Однак існують ознаки раку, здатні заздалегідь розповісти про проблему, якщо приділити достатню увагу своєму здоров’ю. Медики назвали п’ять симптомів, які можуть попередити про наявність онкологічного захворювання.

В першу чергу слід звернути увагу на кашель. Якщо розлад не проходить протягом декількох тижнів і ліки не допомагають, то це може говорити про рак легень. Щоб виключити онкологію, необхідно обов’язково обстежитися у лікаря.

Читайте також:  Три зовнішніх ознаки, за якими можна визначити тиск, який піднявся

Печія також є досить поширеною проблемою. У більшості випадків вона викликана неправильним харчуванням або розладом шлунково-кишкового тракту. Якщо печія проявляється лише зрідка, то причин для занепокоєння немає. В іншому випадку необхідно звернутися в лікарню, щоб виключити рак горла і стравоходу.

Люди часто недооцінюють появу на шкірі пігментних плям і родимок. У даній ситуації необхідно бути більш уважним, тим більше, якщо нові утворення супроводжуються сверблячкою. При наявності зазначених проблем похід до дерматолога обов’язковий, оскільки цей симптом може бути ознакою раку шкіри.

Запалення лімфовузлів без больових відчуттів – головний провісник лімфоми, тому не варто ігнорувати проблему, а краще звернутися до фахівця за допомогою.

Читайте також:  Визначено явний симптом легкої форми коронавірусу

Кров в калі може бути викликана гемороєм або проблемою зі слизовою оболонкою. Однак у віці після 50 років дана ознака часто пов’язана з більш серйозним захворюванням. Похід до медика в такому випадку просто обов’язковий. Краще перестрахуватися, ніж потім лікувати пізню стадію раку.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News