ГоловнаНовини Здоров'яМедики назвали знайомий напій, який допомагає при хворобах артерій ніг

Медики назвали знайомий напій, який допомагає при хворобах артерій ніг

Медики назвали добре знайомий напій, що допомагає при хворобах артерій ніг, особливо в літньому віці. Виявляється, це звичайне, але дуже смачне і ароматне какао.

Какао

Щоб довести дієвість цього напою при хворобі периферичних артерій ніг фахівці провели цікавий експеримент. Його учасниками стали 44 пацієнти від 60 років, які страждали від проблем з судинами нижніх кінцівок. Добровольців розділили на дві групи. Учасники першої тричі на день вживали какао, учасники другої – пили інші напої. Після закінчення експерименту медики провели опитування. Пацієнти, які вживали какао, розповіли, що у них зменшилися судоми в ногах, а також майже зникли слабкість, дискомфорт і скутість. Вони почали легше пересуватися, крім цього, у них стала більш впевненою хода.

Читайте також:  Дієтологи розкрили особливості харчування довгожителів

Цілющю властивість какао медики пояснили наявністю в напої епікатехіну. Він підвищує мітохондріальну активність і зміцнює м’язи. Крім цього, даний продукт багатий на флавоноли, які знижують артеріальний тиск, а він вкрай негативно впливає на судини.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News