Харчові переваги людини здатні розповісти багато про стан її здоров’я. Як відзначають медики, деякі пристрасті можуть говорити про те, що в організмі є серйозні порушення.

За словами фахівців, надмірна тяга до морепродуктів здатна свідчити про дефіцит йоду. Слід відвідати ендокринолога, адже не виключено, що є проблеми з щитовидною залозою. Заповнити вміст мікроелемента можна за рахунок морської капусти. Якщо у людини постійно виникає бажання досолити їжу, то існує ймовірність наявності в організмі запалення або вогнища інфекції.

Як правило, тяга до солоної їжі обумовлена циститом, проблемами з придатками або ослабленою імунною системою. Постійна спрага сигналізує про розвиток цукрового діабету, особливо якщо вона супроводжується частим сечовипусканням.

Читайте також:  Вчені розповіли, як вживання алкоголю може впливати на роботу мозку

На тлі перенапруги і сильного стресу у людини виникає бажання “заїсти” солодким. Таким чином організм прагне відновити рівень глюкози, що витрачається при виробництві адреналіну. “Втішати” себе так не заборонено, але краще вибирати корисні частування, включаючи пастилу і темний шоколад. При синдромі ледачого шлунка індивід прагне до гострої їжі і прянощів, щоб ті допомогли йому краще перетравлювати їжу.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News