ГоловнаНовини Здоров'яМедики розповіли про негативні зміни в організмі після 40 років

Медики розповіли про негативні зміни в організмі після 40 років

Якщо не підтримувати організм корисними звичками, потрібно приготуватися до того, що після 40 років вас почнуть долати хвороби. Навіть у здорової людини, за словами медиків, в цьому віці можуть відбуватися негативні зміни.

Перевірити зір

Зокрема, за словами фахівців, після 40-річчя природним чином знижується мозкова активність. Швидкість розумових процесів зменшується на 25% – людина стає більш забудькуватою. Перші симптоми склерозу проявляються саме в цьому віці, відзначають вони.

Крім того, більш слабкими стають судини. Можуть почати розвиватися аневризми головного мозку, атеросклероз, гіпертонічна хвороба. Їх розвиток, в свою чергу, посилюється малорухливим способом життя, стресом, шкідливими звичками.

Читайте також:  Що станеться з тілом, якщо їсти куркуму частіше

«Поширений діагноз після 40 років – інсульт у зв’язку з порушеннями в роботі системи кровотворення і судин», – розповіли експерти на порталі «Рамблер/доктор».

Ще одна негативна зміна-уповільнення метаболізму, яке відбувається на загальному тлі знижується активності і зменшуються енергетичних витрат організму. Одночасно з цим гіпоталамус, який регулює апетит, стає менш чутливим, що порушує колишні механізми насичення і апетиту. Люди відчувають зростаючу потребу в їжі і гірше контролюють кількість калорій, що поглинаються. Як наслідок, зростає вага.

Також у віці після 40-ка прискорюється вимивання з організму кальцію. У зв’язку з цим слабшають кістки і підвищується ризик розвитку остеопорозу, погіршується сон, посилюється відчуття втоми.

Читайте також:  Як захистити легені в період коронавірусу

Підносить неприємний сюрприз і зір. Навіть якщо він був хорошим протягом усього життя до цього, велика ймовірність, що після 40 років вам знадобляться окуляри. Нічого дивного: кришталик ока ущільнюється і втрачає еластичність, до того ж слабшають м’язи, які його утримують.

Джерело: МедікФорум

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News