Кожне захворювання є неприємним і по-своєму небезпечним. Немає жодного органу, який би коректно функціонував в умовах дискомфорту чи при пошкодженні. Так само значну роль у функціонуванні людського організму відіграє пряма кишка. Вона відповідає за виведення з організму перетравлених відходів та шкідливих сполук. Проте її захворювання викликають значний дискомфорт, можуть спровокувати розвиток інших небезпечних захворювань.

Які послуги надаються в проктологічній клініці

Лікуванням захворювань прямої кишки займається медичний напрямок проктологія. Спеціалісти вузького спрямування діагностують хвороби та проводять обстеження стану прямої кишки різними методами. Якісні послуги проктолога надає «Проктологічна амбулаторія», де пропонуються наступні види діагностики та обстежень:

  • Первинний огляд в клініці, в ході якого проводиться загальний огляд стану прямої кишки, збір необхідної інформації. Це допомагає швидше встановити причину захворювання.
  • Пальцеве дослідження прямої кишки в комфортних умовах для проведення попереднього огляду, виявлення тріщин, вузлів чи новоутворень.
  • Аноскопія прямої кишки, що дозволяє більш детально оцінити стан кишки, наявність запальних процесів, новоутворень, вузлів та інших пошкоджень.
  • Сигмоскопія прямої кишки, що передбачає ендоскопічне обстеження прямої та сигмовидної кишки. Процедура здійснюється через задній прохід. Вона дозволяє оцінити стан слизової оболонки, виявити наявність запальних процесів.

Як записатися на прийом до проктолога

Слід зазначити, що на послуги, які пропонує проктологічна амбулаторія тернопіль ціни називає достатньо доступними. У вас є можливість здійснити попередній запис на консультацію чи діагностику. Для цього вам варто подати заявку на сайті proctolikar.com або зв’язатися за вказаними там же контактами. У вартість послуги входить повне обстеження стану прямої кишки, а також ціна витратних матеріалів, які вам не потрібно купувати попередньо. Всі процедури проходять в комфортній для пацієнта обстановці, абсолютно безболісно. При потребі застосовується знеболюючий гель, який дозволяє легко провести необхідне дослідження, не пошкодивши стінки та слизову оболонку прямої кишки.

У клініці працюють кращі професіонали своєї справи, які за короткий проміжок часу проведуть повне необхідне обстеження, встановлять діагноз та призначать комплексне ефективне лікування. Виявлені в результаті обстеження в проктологічній клініці захворювання спеціалісти з великим досвідом лікують, застосовуючи новітні методи та при потребі сучасне високоточне обладнання. При цьому здійснюється повний медичний супровід пацієнта аж до тих пір, поки хворобу не буде подолано і не пройдуть дискомфортні відчуття. Вчасно звернувшись за обстеженням, а в разі потреби і за лікуванням в проктологічну клініку, ви зможете зупинити розвиток небезпечних захворювань, продовжувати жити нормальним комфортним життям.

*На правах реклами