ГоловнаНовини Здоров'яМедики розповіли, які жінки більш схильні до ризику циститу

Медики розповіли, які жінки більш схильні до ризику циститу

Медики з Німеччини розповіли, які жінки схильні до ризику появи циститу найбільше. Зокрема, це стосується представниць прекрасної статі, які ведуть активне статеве життя.

цистит

За оцінками, кожна друга жінка хоча б раз у житті страждає циститом, а інша половина, відповідно, частіше. У 20-30% пацієнтів навіть протягом року відбувається рецидив інфекції. Варто враховувати й те, що регулярний прийом антибіотиків призводить до резистентності, точніше, препарат з часом стає все більш неефективним проти такого захворювання, і кожен раз мікрофлора кишечника вимагає більше місяців для регенерації, тому слід робити все можливе, щоб хвороба не з’явилася знову, попереджають медики.

Читайте також:  6 шкідливих міфів про метаболізм, які заважають худнути

Особливо це стосується сексуально активних представниць прекрасної статі, так як сечовипускальний канал близький до піхви, постійно піддається механічному впливу під час статевого акту. У групу ризику входять жінки, які приймають гормональні контрацептиви, так як є зв’язок зі слизовою оболонкою сечового міхура, яка стає сухішою, що полегшує заселення бактеріями. І, нарешті, дами в або після менопаузи повинні бути обережні, так як захисне ущільнення шкіри сечівника у зв’язку з віком може регресувати.

Експерти дали поради по профілактиці циститу, серед яких дотримання особистої гігієни, в тому випадку, якщо сечовий міхур схильний до запальних процесів, рекомендується пити достатню кількість води. У цьому ж списку здоровий спосіб життя, який перш за все полягає у відмові від згубних звичок.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News