ГоловнаНовини Здоров'яЯк швидко прибрати живіт після свят

Як швидко прибрати живіт після свят

Як зазначив доктор Міхаель Деспегель, щоб за кілька тижнів зменшити обхват талії на п’ять сантиметрів, потрібно дотримуватися трьох простих правил системи «2+2+4».

Схуднути

Суть системи полягає в тому, щоб два рази на тиждень практикувати кардіотренування, що поліпшує жировий обмін. Ще два рази в тиждень треба робити силові вправи, які допоможуть не тільки зміцнити м’язи, але і, за висловом експерта, стабілізувати поставу (це друге правило).

Третє правило полягає в тому, щоб чотири дні на тиждень правильно харчуватися, знижуючи калорійність раціону.

Інші три дні можна відпочивати без фізичних вправ і суворої дієти. Але переїдати все одно не можна, просто харчуйтеся в звичайному режимі, намагаючись уникати шкідливої їжі.

Читайте також:  Вчені розповіли про несподівану користь сну голим

Формула допомагає не тільки схуднути, але і поліпшити самопочуття, підкреслив фахівець.

Відомо, що окружність талії у чоловіків більше 106 сантиметрів і у жінок більше 94 сантиметрів загрожує проблемами зі здоров’ям – високим ризиком серцево-судинних захворювань, діабету другого типу, підвищенням артеріального тиску.

Як повідомлялося раніше, ожиріння може спровокувати, в тому числі, рак печінки, простати, товстої кишки, нирок і молочних залоз. І найнебезпечніше скупчення жирових мас в області живота.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News