ГоловнаНовини Здоров'яМедики: Стручкова квасоля знижує ризик розвитку депресії

Медики: Стручкова квасоля знижує ризик розвитку депресії

Зарубіжні медики розповіли про користь стручкової квасолі, зокрема, продукт знижує ризик розвитку депресії, повідомило видання Boldsky.

Поживна цінність стручкової квасолі

Як пояснили фахівці, користь стручкової квасолі безцінна, адже вона містить багато вітамінів і мінералів, маючи при цьому низький вміст калорій і жирів. Вона також багата клітковиною, забезпечує і добову потребу організму в білку. За рахунок того, що в продукті чимала кількість фолієвої кислоти, здійснюється боротьба з депресій, що пояснюється запобіганням попадання надлишку гомоцистеїну в мозок і нормалізацією вироблення серотоніну і дофаміну, норепінефрину, які регулюють сон і настрій.

Стручки містять флавоноїди, що володіють протизапальними властивостями, як відомо, це має пряме відношення до загального стану здоров’я, як фізичного, так і психічного.

Читайте також:  5 хвороб, які скорочують життя: гід по ранній діагностиці і профілактиці

Серед інших переваг продукту: запобігання утворенню тромбів в артеріях, зниження рівня “поганого” холестерину і підвищення “хорошого”, зменшення ймовірності остеопорозу, профілактика онкологічних захворювань за рахунок вмісту марганцю, вітамінів С і групи В, які інгібують ріст ракових пухлин.

Продукт також корисний для людей, які прагнуть схуднути, за рахунок клітковини в складі відчуття ситості після трапези триває довше. За великим рахунком харчова культура має загальнозміцнюючу, тонізуючу, стимулюючу дію, впливає безпосередньо на процеси травлення, включаючи очищення кишечника.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News