Якщо ви хочете жити вічно, то теоретично цьому бажанню ніщо не перешкоджає. Принаймні, з наукової точки зору.

Нове дослідження показує, що люди, ймовірно, можуть доживати до 130 років і навіть набагато довше, але шанси на це чисто теоретичні. Зовнішня межа тривалості життя людини обговорюється вже дуже довго.

Недавні дослідження показали, що людина може технічно дожити до 150 років. І ось тепер нова наукова робота прийшла до ще більш дивовижного висновку. Виявляється, ніякого максимального теоретичного віку для людини не існує. Дослідження публікує журнал Royal Society Open Science.

Це ще один внесок у довгу дискусію щодо визначення межі тривалості життя. Автори дослідження проаналізували нові дані про осіб старше 110 років, також про тих, хто відзначив 105-й рік народження.

Читайте також:  Турецький лікар назвав продукти для заповнення дефіциту цинку в організмі

Не секрет, що ризик смерті збільшується протягом усього нашого життя, з кожним роком, але аналіз досліджень показав, що в кінцевому підсумку він виходить на плато і залишається приблизно постійним на рівні 50 на 50.

А це означає, що ймовірність померти після 110 років протягом наступного року становить 50%. У цьому впевнені експерти в галузі статистики зі Швейцарського Федерального технологічного інституту в Лозанні.

На підставі наявних даних вчених здається ймовірним, що люди можуть доживати, як мінімум, до 130 років. Але екстраполяція отриманих результатів взагалі показує, що межі тривалості життя людини просто не існує.

Читайте також:  Бадьорять не гірше кави: 4 корисні напої, які допоможуть прокинутися

І ці висновки дослідження збігаються з аналогічним статистичним аналізом, який був проведений серед дуже літніх людей. Правда, якщо старість людини супроводжується і високим рівнем немочі, то бажаючих продовжувати таке існування буде явно небагато.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News