Який нормальний розмір статевого члена, і чи всіх чоловіків після 40 наздоганяє простатит? Про це та інше читайте в нашій статті.

Чоловіки зневажливо ставляться до свого здоров’я

Дійсно, чоловіки рідко говорять про свої хвороби, або дозволяють собі на очах у всіх пити таблетки. Однак це зовсім не говорить про зневажливе ставлення чоловіка до свого здоров’я. По своїй натурі чоловік завжди намагається вирішити проблему самостійно, не присвячуючи в них оточуючих. Якщо чоловік буде постійно скаржитися оточуючим, то в підсумку може позбутися авторитету серед своїх друзів, а представниці прекрасної статі засумніваються в його мужності.

Чоловічий клімакс

Ще один поширений міф – це андропауза. До цих пір немає жодних наукових підтверджень щодо чоловічого клімаксу, тим не менш, ця тема популярна навіть серед медичних працівників. Андропауза зовсім не тотожна менопаузі у жінок, а чоловіча сексуальність не визначається одним лише рівнем гормону тестостерону в крові. У літніх чоловіків зміна статевої активності відбувається внаслідок багатьох інших факторів, наприклад погіршення серцево-судинної діяльності, метеочутливості та інших. Також не варто скидати з рахунків і спосіб життя. Якщо чоловік протягом десятків років багато курив, часто вживав спиртне і мало рухався, то горезвісна «андропауза» тут точно не причому.

Шлях до серця через шлунок?

Якщо хочеш підкорити чоловіка, то навчися смачно готувати, адже шлях до серця чоловіка лежить через шлунок. Чи так все насправді? Неодноразово проведені опитування серед чоловіків показують, що в першу чергу вони цінують у жінках чуттєвість, турботу і розуміння. А ось вміння готує явний аутсайдер першочергових чоловічих уподобань.

Здавна нашими предками культивувалося думку, що справжній чоловік повинен багато їсти. Якщо він їсть мало, то він або хворий чи слабкий. Дійсно, чоловік на день витрачає більше енергії, ніж жінка, відповідно йому потрібно більше з’їдати їжі. На жаль, в нашому розумінні це положення набуває абсолютно нездорові рамки. Чоловік їсть занадто багато, а надлишок калорій з часом трансформується в жирову тканину на животі та стегнах, що в підсумку негативно позначаються на потенції.

Міфи про простату

Величезна кількість реклами про препарати від простатиту мимоволі формують думку про те, що після 40 років неодмінно виникають проблеми з передміхуровою залозою. Більше того, простатит обов’язково призводить до зниження потенції і навіть раку передміхурової залози! Насправді, все далеко не так сумно. Погана потенція – це часто психологічна проблема, і простата тут не причому, а ризик розвитку пухлини при простатиті – це лише не підтверджені здогадки.

На сьогоднішній день простатит успішно лікується, особливо якщо мова йде про початкову стадію хвороби. Але навіть у запущених випадках сучасна медицина дозволяє домогтися істотного поліпшення.

Розмір чоловічої гідності

Розміри статевого члена – наболіла тема, яка більше турбує чоловіків, ніж жінок. Перегляд порнографії і розмови з друзями (де можна і прибрехати) про секс часто формують у чоловіка неадекватну самооцінку. У цьому зв’язку, деякі з них навіть соромляться справляти нужду в пісуарах або відвідувати загальні душові. Насправді довжина не ерегированного пеніса нічого не говорить про його довжині в стані ерекції. Часто статевий член значних розмірів лише незначно змінює свою довжину при ерекції, в той час як невеликий пеніс може в кілька разів збільшуватися в розмірах. Довжина ерегированного статевого члена може варіювати від 7 до 26 сантиметрів, а середній його довжиною прийнято вважати 13-17 сантиметрів.

Довжина 5см пеніса в спокої – це нормальна довжина. Але якщо розмір не влаштовує, зверніться на очну консультацію до уролога-андролога, сексолога, з метою підбору методу збільшення статевого члена.

Міфи про онанізм

Про шкоду чоловічої мастурбації для здоров’я говорилося ще в 18 столітті, коли лікарі починали вивчати це явище з медичної точки зору. Зокрема в книзі швейцарського лікаря С. Тіссо йдеться про те, онанізм майже завжди призводить до сліпоти. Крім того, деякі авторитетні медики стверджували, що мастурбація може привести і до зміни орієнтації. З цієї причини підліткам та молодим людям в ті часи займатися мастурбацією заборонялося.

Сьогодні ж досвід мастурбації мають близько 96% чоловіків, і сучасні лікарі знають про те, що це не призводить ні до сліпоти, ні до зміни орієнтації. Більше того, в деяких випадках мастурбація навіть корисна. Наприклад, а період тривалого утримання, особливо у підлітків, мастурбація дозволяє зняти сексуальну напругу, а також запобігає появі застійний явищ у простаті.