Після прочитання порад про те, що кожен день необхідно пити якомога більше води, люди починають випивати мало не по три літри води в день. Адже всі прихильники такого пиття впевнені, що при цьому вони виводять токсини з організму. Але вчені кажуть – це всього лише помилка.

А як Ви думаєте, чи можна звичайною водою, та ще й холодною змити жир? Навіть гарячою водою зробити це буде нелегко, тим більше що людина не здатна пити гарячу воду ковтками. Всі ми для змивання жиру використовуємо додаткові засоби.

З цього випливає, що рясне пиття ніколи не допоможе у виведенні токсинів. А якщо у вас ще до того ж слабкі нирки, то можна завдати шкоди всьому організму.

Звичайно ж, кожній людині потрібна рідина, але в розумних кількостях. Наш організм і так на 90 відсотків складається з води.

Так що поради зі щедрого питва, аж ніяк не є правильними.

Доктор М.А. ОВОР, що «агітація за надмірне питво, а також реакція людей, просто дивує”. З недавнього часу просто величезне число людей, довіряючи рекламі і сподіваючись на зцілення, починають пити воду в найбільших кількостях. При цьому вважаючи, що чим більше рідини вжито, тим менше токсинів і шлаків залишилося в організмі. Найменший рекомендований об’єм випитого повинен бути не менше трьох літрів. І, до речі, компот, сік або чай в рахунок не входять.

До того ж дану агітацію за рясне пиття підтримують безліч аюрведичнихх фахівців. Вони звертаються до людей за допомогою публікацій та інтернет-розсилок. При цьому або забуваючи, або взагалі не знаючи рекомендації «Чарака Самхіти”. У ній говориться, що в момент прийому їжі потрібно розрахувати кількість води, щоб одна третина нашого шлунку заповнилася твердою їжею, друга третина – рідиною, а третя була порожньою.

Стародавні коментатори стверджують: місце для твердої їжі можна збільшити. Для цього необхідно подумки розділити шлунок на чотири частини, відповідно дві частини під тверду їжу, одну під рідину, а решту залишити вільною.

Відштовхуючись від вищевикладеного, слід що прийом рідини повинен збігатися з часом прийому їжі. В якості запевнюючої їжі, яка приготована з пшеницею і ячменем, ідеально підійде холодна вода. Також підходить і після вина, меду, йогурту, а ще отруєної їжі.

Тепла вода ж рекомендована після багатої крохмалем їжі, знежиреного молока, ферментованих напоїв і сироватки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЯК ПРАВИЛЬНО ПИТИ ВОДУ?

МЕДИКИ РОЗПОВІЛИ, ЧИМ НЕБЕЗПЕЧНЕ ПИТТЯ ВОДИ

МЕДИКИ РАДЯТЬ ПИТИ ТЕПЛУ ВОДУ