ГоловнаНовини Здоров'яМіфи про користь води сильно перебільшені

Міфи про користь води сильно перебільшені

Після прочитання порад про те, що кожен день необхідно пити якомога більше води, люди починають випивати мало не по три літри води в день. Адже всі прихильники такого пиття впевнені, що при цьому вони виводять токсини з організму. Але вчені кажуть – це всього лише помилка.

вода

А як Ви думаєте, чи можна звичайною водою, та ще й холодною змити жир? Навіть гарячою водою зробити це буде нелегко, тим більше що людина не здатна пити гарячу воду ковтками. Всі ми для змивання жиру використовуємо додаткові засоби.

З цього випливає, що рясне пиття ніколи не допоможе у виведенні токсинів. А якщо у вас ще до того ж слабкі нирки, то можна завдати шкоди всьому організму.

Звичайно ж, кожній людині потрібна рідина, але в розумних кількостях. Наш організм і так на 90 відсотків складається з води.

Так що поради зі щедрого питва, аж ніяк не є правильними.

Доктор М.А. ОВОР, що «агітація за надмірне питво, а також реакція людей, просто дивує”. З недавнього часу просто величезне число людей, довіряючи рекламі і сподіваючись на зцілення, починають пити воду в найбільших кількостях. При цьому вважаючи, що чим більше рідини вжито, тим менше токсинів і шлаків залишилося в організмі. Найменший рекомендований об’єм випитого повинен бути не менше трьох літрів. І, до речі, компот, сік або чай в рахунок не входять.

До того ж дану агітацію за рясне пиття підтримують безліч аюрведичнихх фахівців. Вони звертаються до людей за допомогою публікацій та інтернет-розсилок. При цьому або забуваючи, або взагалі не знаючи рекомендації «Чарака Самхіти”. У ній говориться, що в момент прийому їжі потрібно розрахувати кількість води, щоб одна третина нашого шлунку заповнилася твердою їжею, друга третина – рідиною, а третя була порожньою.

Стародавні коментатори стверджують: місце для твердої їжі можна збільшити. Для цього необхідно подумки розділити шлунок на чотири частини, відповідно дві частини під тверду їжу, одну під рідину, а решту залишити вільною.

Відштовхуючись від вищевикладеного, слід що прийом рідини повинен збігатися з часом прийому їжі. В якості запевнюючої їжі, яка приготована з пшеницею і ячменем, ідеально підійде холодна вода. Також підходить і після вина, меду, йогурту, а ще отруєної їжі.

Тепла вода ж рекомендована після багатої крохмалем їжі, знежиреного молока, ферментованих напоїв і сироватки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЯК ПРАВИЛЬНО ПИТИ ВОДУ?

МЕДИКИ РОЗПОВІЛИ, ЧИМ НЕБЕЗПЕЧНЕ ПИТТЯ ВОДИ

МЕДИКИ РАДЯТЬ ПИТИ ТЕПЛУ ВОДУ