Однією і найпоширеніших причин рясного випадання волосся є гормональні зміни, що відбуваються в організмі.

Гормони. Лікар Аліса Вітті, що спеціалізується на вивченні жіночих гормонів, розповіла виданню She Finds, що «як у чоловіків, так і у жінок може розвинутись гормональний дисбаланс, який загрожує витонченням або випаданням волосся».

Вітті додала, що на випадання волосся може впливати зниження рівня статевих гормонів (у чоловіків тстостерону, у жінок естрогену). Крім того, втрату волосся провокують порушення у виробленні гормонів щитовидної залози.

Стрес. За словами іншої співрозмовниці видання, перукаря Крісти Вітроу, при стресі, особливо затяжному, може відбуватися швидке витончення волосся.

«Негативні емоції вбивають нове волосся, яке фолікули намагаються виростити, і призводять до того, що існуюче волосся в циклі росту волосся слабшає раніше, ніж зазвичай», – пояснила спеціалістка.

Нестача поживних речовин. Ще одна ключова причина поганого стану волосся, їх слабкості та випадання – нестача білка та мікроелементів. У свою чергу, зловживання солодким, смаженою та переробленою їжею, алкоголем може вести до посилення окислювального стресу в організмі, під впливом якого порушується робота гормонів, що визначають здоров’я волосся.