Однією і найпоширеніших причин рясного випадання волосся є гормональні зміни, що відбуваються в організмі.

Гормони. Лікар Аліса Вітті, що спеціалізується на вивченні жіночих гормонів, розповіла виданню She Finds, що «як у чоловіків, так і у жінок може розвинутись гормональний дисбаланс, який загрожує витонченням або випаданням волосся».

Вітті додала, що на випадання волосся може впливати зниження рівня статевих гормонів (у чоловіків тстостерону, у жінок естрогену). Крім того, втрату волосся провокують порушення у виробленні гормонів щитовидної залози.

Стрес. За словами іншої співрозмовниці видання, перукаря Крісти Вітроу, при стресі, особливо затяжному, може відбуватися швидке витончення волосся.

Читайте також:  Ці продукти полегшать біль у суглобах при артриті

«Негативні емоції вбивають нове волосся, яке фолікули намагаються виростити, і призводять до того, що існуюче волосся в циклі росту волосся слабшає раніше, ніж зазвичай», – пояснила спеціалістка.

Нестача поживних речовин. Ще одна ключова причина поганого стану волосся, їх слабкості та випадання – нестача білка та мікроелементів. У свою чергу, зловживання солодким, смаженою та переробленою їжею, алкоголем може вести до посилення окислювального стресу в організмі, під впливом якого порушується робота гормонів, що визначають здоров’я волосся.