Життя людини було б складнішим без електронних помічників. Розумна техніка вирішує повсякденні завдання, полегшує побут. Є кілька приладів, без яких важко уявити сучасну кухню. Розглянемо ТОП-5 популярного кухонного обладнання. А інтернет-магазин Фокстрот пропонує купити його з доставкою по Україні.

Кухонна плита

Головне місце в кухні відводиться плиті. Виробники пропонують:

  • вбудовані та окремі моделі;
  • газові, електричні або комбіновані прилади з газовими конфорками та електричною духовкою;
  • обладнання на дві чи чотири конфорки.

При виборі плити слід враховувати площу кухні – правило робочого трикутника ніхто не скасовував. А також технічні умови, передбачувану періодичність готування та кількість осіб, які проживають у квартирі.

Потужна витяжка

Якщо не встановити витяжку, квартира скоро пропахне «ароматами» смаженої риби та м’яса, супу та тушкованої капусти. Витяжка з вугільним фільтром – недороге обладнання, яке позбавить таких наслідків.

Місткий холодильник

Цей прилад зберігає продукти та приготовлені страви у свіжому стані на кілька днів. Модель визначається розмірами кухні, кількістю людей, які мешкають у квартирі, а також звичками. Якщо купуєте продукти на кілька днів уперед, потрібний місткий великий агрегат.

Сучасний електрочайник

Електричний чайник безпечніший, ніж його аналог, що підігріває воду на газовій плиті. Адже електроприлад сам відключається, коли нагрівання рідини завершено. Сучасні моделі легкі, зручні, оснащені фільтрами очищення води.

Міксер, кавоварка чи соковитискач

Ми обіцяли вказати п’ять головних кухонних побутових приладів, які полегшують життя людини. Якщо з чотирма основними агрегатами все зрозуміло, то за п’яте місце постійно борються кілька пристроїв. Стисло зупинимося на кожному з них:

  • Міксер – ручний або стаціонарний прилад, який швидко зіб’є крем, приготує соус, з’єднає інгредієнти для тіста.
  • Кавоварка – важливий прилад для тих, хто не представляє свій ранок без чашки напою, що бадьорить.
  • Соковитискач – доступність фруктів та овочів дозволяє готувати свіжий сік цілий рік.

Розумна кухня в сучасній квартирі

Навіть цих приладів буде достатньо, щоб процеси приготування та зберігання їжі стали автоматизованими, легкими. Звичайно, ще більше полегшить життя покупка посудомийної машини та м’ясорубки, блендера та тостера. Але вони – не предмети першої необхідності, а лише корисні доповнення.

*На правах реклами