В даний час тільки у Великобританії близько мільйона людей страждають недіагностованим діабетом другого типу. Причина в тому, що нестабільний рівень цукру поступово «вторгається» в організм. Наслідки ж проявляються через роки.

Коли це відбувається, часто мова йде вже про серйозні порушення. Тому важливо знати про “приховані” симптоми підвищеного цукру. Вони можуть попередити про наявність проблем зі здоров’ям і запобігти розвитку невиліковного захворювання.

Зокрема, одним з таких ознак вважаються проблеми при спробі заснути. Людині постійно щось заважає розслабитися: їй жарко, вона роздратована і стривожена, пише Express. Ще не дозволяють повноцінно заснути часті підйоми в туалет, що також є одним з ранніх симптомів високого рівня цукру в крові.

У числі інших поширених показників швидкого діабету відзначаються підвищена спрага і сухість у роті, нудота, втома, затуманений зір. Нерідко у людей спостерігаються рецидивні інфекції, наприклад, молочниця, цистит або шкірні інфекції. Ще одна яскрава ознака – дихання з фруктовим запахом.