У жарку пору року численні офісні працівники страждають особливо сильно через підвищену пітливість. Експерти розповіли, як зменшити потовиділення, не порушуючи при цьому дрес-коду.

Пийте поменше кави. Уникайте взагалі будь-яких напоїв з кофеїном, нікотину, а також алкоголю. Всі ці компоненти забезпечують гіперстимуляцію нервової системи і призводять до вироблення адреналіну. А це підвищує температуру тіла і змушує вас потіти.

Використовуйте антиперспіранти. Застосування антиперспірантів, і особливо з хлоридом алюмінію, допомагає зменшити пітливість за рахунок блокади потових залоз. Але постарайтеся наносити антиперспіранти не з ранку, а ввечері перед сном, так як в цьому випадку вони будуть більш ефективні на наступний день.

Правильна білизна. Багатьом здається, що в спеку найкраще спати зовсім без одягу. В реальності, нам слід вибирати правильну нижню білизну, зроблену тільки з натуральних волокон на кшталт бавовни, але ні в якому разі не синтетику. Справа в тому, що бавовна ефективно абсорбує піт, і в результаті людина згодом не пахне, а синтетичний одяг виділяє неприємний запах в атмосферу.

Продовження на наступній сторінці: 1 2