Дієтолог-Нутриціолог Ірина Караєва заявила, що внаслідок вживання молочних продуктів у деяких людей на обличчі можуть з’явитися набряки. В такому випадку слід відмовитися від такої їжі, щоб уникнути негативних наслідків для організму.

Набряки може викликати незбиране коров’яче молоко, то ж відноситься до вершків, сиру, кефіру і йогурту. При появі негативних ознак слід перейти на козяче молоко. У другому випадку можна і далі вживати коров’яче, але воно повинно містити мінімальну кількість лактози.

Вкрай важливим моментом є повна відмова від цукру, що негативно впливає на рівень глюкози в крові. Підвищена концентрація даної речовини затримує засвоєння води організмом.

Необхідно враховувати, що однією з причин появи набряків на обличчі є пшеничний хліб з борошна вищого сорту, те ж відноситься до солодкої здобної випічки. Надлишок глютену шкодить організму. Слід переглянути свій раціон харчування, в такому випадку через два місяці відбудеться помітне поліпшення.

Особам, які страждають від зайвої повноти, дієтолог радить вживати курячі яйця, зварені круто. Завдяки термічній обробці даного продукту всі бактерії гинуть.