У віці 94 років померла найбагатша жінка планети, власниця косметичної імперії L’oreal Ліліан Бетанкур. Останні роки вона страждала від старечого недоумства, чим користувалися її рідні та колеги.

Дочка Ліліан Бетанкур Франсуаза заявила журналістам, що її мама померла мирно. Колишній бос косметичного гіганта L’oreal був названий журналом Forbes 14-ою найбагатшою людиною на нашій планеті із станом $37,6 млрд. В 2012 році Ліліан Бетанкур залишила посаду керівника своєї імперії у зв’язку з прогресуючим старечим недоумством. З тих пір її вкрай рідко бачили на публіці, однак ім’я Ліліан постійно миготіло в заголовках газет, так як вхідні в її близький друг люди намагалися добитися особливих привілеїв для себе, користуючись серйозними проблемами з мозком у найбагатшої жінки планети.

Читайте також:  Що буде з вашим організмом, якщо ви станете на ніч їсти сиру цибулину

Ліліан Бетанкур

Ще в 2011 році Ліліан Бетанкур була визнана недієздатною, коли медичний звіт показав, що вона страждає від комбінації деменції і важкої форми хвороби Альцгеймера з 2006 року. Після цього почався тривалий судовий процес, в якому брали участь єдина дочка Франсуаза Бетанкур і численні друзі Ліліан, при цьому в процесі примудрився бути замішаним навіть колишній президент Франції Ніколя Саркозі.

Керуючого станом Бетанкур Патріса Демейстра звинуватили в тому, що він особисто возив конверти з готівкою і передавав їх у штаб Саркозі під час його президентської кампанії в 2007 році. Правда, в жовтні 2013 звинувачення щодо Саркозі були зняті у зв’язку з браком доказів.

Читайте також:  108-річна жінка пояснила, як дожити до такого віку

Ліліан Шуллер з’явилася на світ у 1922 році в Парижі в сім’ї засновників L’oreal Ежена Шуллера і Луїзи Мадлен Берт, яка померла, коли її дочці було всього 5 років. У 15-річному віці Ліліан почала працювати в компанії, наклеюючи етикетки на флаконах з шампунем, але з тих пір її кар’єра постійно розвивалася. В 1950 році вона вийшла заміж за французького політика і майбутнього члена кабінету міністрів Андре Бетанкура, і цей шлюб тривав цілих 57 років. У подружжя народилася одна дочка. Після смерті свого батька в 1957 році Ліліан успадкувала L’oreal і залишалася в главі компанії більш ніж п’ять десятиліть.

Читайте також:  Чотири шкідливі продукти, які багато помилково вважають корисними

Джерело: MedikForum