Найсильніші афродизіаки для чоловіків і жінок містяться як в екзотичних плодах і травах, так і в звичних продуктах харчування.

Трохи про афродизіаках

Афродизіаки (від імені богині краси і кохання Афродіти) – це речовини, які стимулюють статевий потяг і статеву активність. До афродизіаків традиційно відносяться різні речовини рослинного і тваринного походження. Як правило, такі продукти відрізняються яскравим запахом і смаком.

Афродизіаками можуть бути звичні людині продукти харчування (яйця, шоколад, устриці, селера, мед, мідії, часник, хрін і т. д. ..), Деякі спеції, препарати на основі лікарських трав і феромони – пахучі речовини, що виділяються залозами тварин.

Потрапляючи в організм людини через ротову порожнину, дихальні шляхи або через шкіру, афродизіак починає діяти на зразок гормонів, що приймають участь в реалізації статевого збудження. При цьому механізм дії різних афродизіаків різний. Одні збільшують статевий потяг, інші посилюють чуттєвість, треті – допомагають розкріпачитися. Крім того, афродізіаки володіють антидепресивною дією на організм, а також надають загальнозміцнюючу і омолоджуючу дію.

Читайте також:  Какое есть самое эффективное средство от выпадения волос?
Афродизіаки для чоловіків

Чоловічі афродізіаки посилюють сексуальне бажання і приплив крові до статевих органів, що сприяє хорошій ерекції і продовженню статевого акту. До поширених чоловічих афродизіаків, що володіють вираженою активністю, відносяться:

 • Кедрові горіхи і масло. Кедровий аромат загострює сприйняття чоловіка, допомагає йому розкріпачитися і успішно провести статевий акт.
 • Ефірне масло пачулі посилює ерогенну чутливість, підвищує лібідо, надає омолоджуючу дію на ендокринну систему чоловіка, нормалізуючи гормональний фон.
 • Спаржа. У цьому продукті міститься велика кількість вітаміну Е – антиоксиданту, за допомогою якого здійснюється перенесення кисню до статевих органів. Готувати спаржу краще всього на пару або грилі, так в ній збережеться більше корисних компонентів. В пагонах спаржі міститься аспарагінова кислота, яка сприяє продовженню статевого акту і яскравому оргазму.
 • Устриці і креветки. У цих морепродуктах міститься велика кількість цинку – мікроелемента, необхідного для нормальної діяльності передміхурової залози і збереження чоловічої сили. Всі продукти, багаті цинком, корисні для чоловіків, і їх по праву можна вважати афродизіаками.
 • Спеції та прянощі. Збудливою дією на чоловічий організм володіють червоний перець чилі, карі і кардамон. У цих спеціях містяться вітаміни С, Е, В2 і В6, також прянощі підсилюють приплив крові до статевого члена і надають тонізуючу дію на організм.
 • Петрушка. У петрушці міститься особлива речовина апигенин, яка пригнічує активність жіночих статевих гормонів естрогенів у чоловічому організмі, що веде до підвищення активності тестостерону.
 • Імбир – продукт, що підвищує потенцію і статевий потяг, а також надає організму енергію. Крім того, імбир допомагає нормалізувати артеріальний тиск, сприяє зниженню ваги і холестерину в крові, що в цілому позитивно позначається на потенції.
Читайте також:  Погрузитесь в мир здоровья и релакса с Dr.Hill!
Афродизіаки для жінок

Список найсильніших жіночих афродизіаків виглядає наступним чином:

 • Бергамот – найефективніший і потужний жіночий афродизіак. Бергамот допомагає жінці розкріпачитися і позбавляє від депресивного стану. Недарма саме масло бергамота часто використовують для еротичного масажу.
 • Шафран – потужний афродизіак, підвищує лібідо. До складу шафрану входять гормоноподобні речовини, що стимулюють ерогенні зони.
 • Герань – сильний жіночий афродизіак, який більше підходить для зрілих жінок. Ефірні масла герані підтримують жіноче здоров’я, сприяють нормалізації гормонального фону і допомагають позбавитися від закомплексованості. Крім того, масло герані буде корисним в лікуванні мігреней, клімаксі і спазмах судин головного мозку.
 • Масло іланг-іланг. Даний засіб вважається одним з найсильніших афродизіаків, який діє не відразу, а через деякий час. Масло іланг-іланг підсилює чутливість рецепторів і в кілька разів підвищує статевий потяг. Найкраще це масло наносити на зап’ястя рук і на область за вухами.
Читайте також:  Подологія та дерматологія: спільний вплив косметики для ніг на шкіру

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ОРГАЗМЕННІ МІФИ

МІФИ І ПРАВДА ПРО СЕКСУАЛЬНЕ ДОВГОЛІТТЯ

СЕКС У ШЛЮБІ. ЧОМУ ПРОПАДАЄ ПРИСТРАСТЬ?