Ванночка дитяча дає змогу батькам здійснити зручно купання новонароджених, а також більш цікавих старших діток.

Хоча час купання – чарівний, все ж може бути складним – хороша ванночка дитяча з підставкою може значно спростити процес для батьків.

Чи вам дійсно потрібна дитяча ванночка?

Дитяча ванночка допоможе вам безпечно підтримувати новонародженого. Хорошим варіантом є підставка, вам не доведеться нахилятися над ванною, що може особливо допомогти мамам, які відновлюються після пологів.

Дитячу ванночку купити можна в інтернет-магазині Mybuy24 https://www.mybuy24.net/ua/catalog/detckie-vannochki/ , де надійні консультанти підкажуть з вибором.

Як довго ви будете користуватися дитячою ванною?

Хоча кожна дитяча ванна має свій віковий діапазон, ваша дитина почне сидіти самостійно приблизно у віці шести місяців, в цей момент вона зазвичай може перейти до великої ванни.

Деякі батьки продовжують користуватися ванночками навіть після того, як дитина сидить або ж використовують анатомічну підставку у ванну. Підставки забезпечують не слизьку поверхню у великій ванні, залишаючи при цьому достатньо місця для іграшок, ванни з бульбашками, мочалок та всього іншого потрібного.

  1. Дитяча ванночка для купання 3 в 1

Дитяча ванночка BABY PATENT Aquascale 3в1 має продуманий і безпечний дизайн, компактна. Дитяча ванночка з термометром, обладнана також вимірювачем ваги. Дані можливо виміряти навіть тоді, коли малюк рухається. Механізм пам’яті показує попередню вагу. Aquascale 3в1 має два рівня – для немовляти та старшої дитини. Є антиковзка подушка для зручності. Обладнано трубкою для зливу води.

  1. Дитяча ванночка глибока

Глибока дитяча ванночка компанії Tega має рівне дно і гарне оформлення. Передбачені полички для гігієнічних засобів на бортах ванночки. Такі ванночки мають заокруглені форми, щоб малюк був у безпеці.

  1. Анатомічна підставка в ванночку

ОКT kids Winnie the Pooh гарантує затишне і надійне положення малюка при купанні. Фіксується легко в звичайній ванні, легко очищається і безпечна для малюка. Інноваційна модель з анатомічною формою, антиковзкою поверхнею і надійними присосками, забезпечують безпеку дитини. Пластик, з якого виконана, не містить шкідливих добавок, екологічно чистий. Така підставка прикрашена милими малюнками, дитина із великим задоволенням буде купатися.

Веселі і приємні водні процедури забезпечені.

*На правах реклами