У багатьох з нас виникало питання про те, чому деякі люди зберігають стрункість, як здається, не докладаючи до цього жодних зусиль. Вчені назвали кілька дивовижних факторів, які допомагають цим людям.

Вони люблять сміятися. Сміх це не тільки найкращі ліки, але і найбільш приємний спосіб позбавлення від зайвих калорій. Наприклад, якщо ви смієтеся протягом 15 хвилин, сидячи на виступі якогось коміка, то тим самим спалюєте 40 калорій. Крім того, під час сміху виділяється специфічний гормон під назвою серотонін, який знижує апетит.

Вони живуть поруч зі спортзалом. Дослідження показало, що люди, які проживають в межах кілометра від спортзалу, важать менше і мають більш струнку талію, в порівнянні з тими, хто живе трохи далі. Йшлося не тільки безпосередньо про спортзал, а й про інші спортивні споруди на кшталт тенісних кортів, басейнів та ігрових майданчиків.

Вони багато соваються і жестикулюють. Ще одне дослідження підтвердило, що люди, які володіють найвищим рівнем спонтанної фізичної активності важать менше. Мова про жестикуляцію, постійні рухи тіла, прагнення вставати і сидіти, загалом, всіх тих навантаженнях, які начебто не дуже стомлюють але непомітно спалюють зайві калорії.

Вони люблять гостру їжу. Якщо ви придивитеся до дієти своїх струнких друзів, то помітите, що у них є велика схильність до вживання гострої їжі. І це зовсім не збіг. Різні приправи пов’язані зі зниженням ризику ожиріння. Вся справа в тому, що основний біоактивний компонент цих приправ капсаїцин знижує апетит і підсилює спалювання калорій.

Вони живуть високо. В Америці найнижчий рівень ожиріння зафіксований в штаті Колорадо, значна частина населення якого проживає на височини. Вчені вважають, що знижений рівень кисню збільшує метаболічні потреби і активує симпатичну нервову систему, що знижує апетит.

Вони проживають у великих містах. Не тільки місце розташування населеного пункту по відношенню до рівня моря, але і його розмір мають значення. Жителі великих міст рідше страждають від ожиріння. Втім, інші дослідження приходили до протилежних висновків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПОВЕРНУТИ СТРУНКІСТЬ: 6 НАПОЇВ, ЯКІ ДОПОМОЖУТЬ СХУДНУТИ

Джерело: МедікФорум