Дієтологи назвали 5 причин, через які ми повинні обов’язково щодня вживати капусту. Її переваги для здоров’я просто незаперечні.

Капуста є чудовим антиоксидантом і продуктом для позбавлення від токсинів. Також капуста очищає кров і вимиває вільні радикали і сечову кислоту, що є основною причиною ревматизму, подагри, артритів, хвороб шкіри і екземи.

Ще більш цінною є здатність капусти знижувати рівень запалень за рахунок змісту в цьому продукті сульфорафана. Цей компонент пригнічує запальні процеси. У листі капусти міститься хімічні речовини, що зв’язують кадмій – одним з ключових компонентів якого є глутамін. Це найпотужніший протизапальний агент. Капусту потрібно обов’язково їсти тим, хто страждає від запалень, подразнень, алергій, болю в суглобах, спека і важких розладів шкіри.

Кілька досліджень показали, що капуста за рахунок високого вмісту глюкозинолатів може вважатися протиканцерогенним продуктом. Вона бореться з вільними радикалами, що представляють небезпеку для здоров’я, а також вважаються потенційною причиною раку і хвороб серця.

Дуже корисна капуста для всієї системи травлення за рахунок високого вмісту клітковини і глюкозинолатів, які допомагають організму зберігати воду і особливу структуру їжі, що пересувається по кишечнику.

Особливої згадки заслуговує здатність капусти зберігати здоров’я серця за рахунок зниження рівня холестерину. Капуста багата поліфенолами, які зменшують ризик серцево-судинних хвороб саме за рахунок зниження рівня поганого холестерину. Крім того, капуста блокує скупчення бляшок в судинах і знижує артеріальний тиск.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВІДКРИТА НЕЙМОВІРНО КОРИСНА ВЛАСТИВІСТЬ ЗВИЧАЙНОЇ КАПУСТИ