Проблеми з сечостатевою сферою бувають навіть у молодих чоловіків. Після 45 років третина чоловіків стикаються з гормональними порушеннями, проблемами з передміхуровою залозою і порушеннями сечовипускання.

Чоловіче здоров’я не менш делікатне, ніж жіноче. Правда, самі чоловіки не схильні в цьому зізнаватися. Проте, статистика говорить про те, що проблеми з чоловічою сечостатевою сферою протягом життя можуть торкнутися кожного.

Для нормального гормонального фону, без якого може постраждати ерекція і фертильність, потрібно, щоб в раціоні було досить білка, цинку, селену, йоду, магнію. Рекомендується включити в раціон банани, морепродукти, горіхи, томати, бобові.

Також необхідні корисні жирні кислоти, які можна отримати з риби, оливкової олії і авокадо. Оливкова олія і авокадо цінні тим, що вони містять вітаміни А і Е. Вітамін D можна отримати з молочних продуктів, яєць, грибів, бобових і риби.

Крім того, для збереження чоловічого здоров’я важливо підтримувати в порядку весь організм – своєчасно лікувати всі захворювання, намагатися уникати стресів, займатися спортом. Бажано відмовитися від шкідливих звичок і спати не менше шести годин на добу. Кожен день потрібно їсти хоча б сто грамів свіжих фруктів і овочів, рекомендована норма – 300 грамів.