Шапка, шарф і товста куртка – але без низу? Багато людей обходяться без шкарпеток навіть при низьких температурах, тому що це як і раніше в моді. Але наскільки це небезпечно при низьких температурах?

В’язана шапка, теплі рукавиці і шарф, який за розміром також може служити вовняною ковдрою – в зимові місяці з-під одягу визирає чи дюйм голої шкіри. Крім того, товсті парки або пуховики повинні допомогти від мінусових температур. Часто винятком є тільки одна частина тіла: ступні, а точніше голі щиколотки, в кросівках без підкладки.

Голі щиколотки можуть спровокувати застуду

Влітку джинси і кросівки до щиколотки виглядають добре і мають сенс через значно більш високих температур. Але чи достатньо модного фактора, щоб взимку показувати шкіру всім?

Читайте також:  5 порад, як залишатися сильним і енергійним весь день

Один тільки вид цього змушує деяких людей замерзнути на вулиці. Іншим, особливо молодим жінкам, подобається носити одяг без щиколоток.

Голі щиколотки швидше охолоджують все тіло, це відбувається за рахунок природного захисного механізму. Якщо на вулиці дме крижаний вітер, організм хоче захистити себе від зниження температури. Кров працює як провідник тепла.

Якщо ви починаєте мерзнути, пріоритет має приплив крові до внутрішніх органів. В результаті поліпшується кровопостачання області голови і тулуба.

Ось чому в першу чергу мерзнуть кінцівки і ніс, вуха і руки, але також стають крижаними ступні.

Бокові атаки шкідливі для здоров’я?

З одного боку, замерзаюча шкіра погано забезпечується кров’ю. Таким чином, гола кісточка послаблює імунну систему, і хвороботворним мікроорганізмам легше проникнути в організм.

Читайте також:  Надмірне вживання ягід негативно впливає на роботу підшлункової залози

Так що модний тренд допоможе вам застудитися. Сечовий міхур також страждає і з більшою ймовірністю запалюється.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News