Китайські вчені провели обстеження пацієнтів, які перенесли коронавірус.

Серед людей, які заразилися коронавірусом, найбільше носіїв другої групи крові. Такі дані опублікували на підставі проведених досліджень китайські вчені.

У публікації йдеться про те, що спочатку були вивчені дані 3,5 тисяч жителів провінції Ухань, яких минув коронавірус. У контрольній групі здорових громадян виявилося 33,8% володарів I групи крові, 32 % — II групи, 24,90% III групи крові, і ще 9,10% — мали IV групу.

Потім обстеженням піддали 2173 пацієнтів з 3 госпіталів провінції Ухань і Шеньчженя і близько 1775 — з лікарні «Цзіньїньтань», інфікованих коронавірусом.

Серед них виявилося приблизно 25% носіїв I групу крові, 37% хворих з II групою, 26,4% III і 10,03% — люди з IV групою крові.

Проведений порівняльний аналіз показав, що коронавірус вражає носіїв всіх груп крові, але серед представників II групи сприйнятливість все ж вище. Таким чином можна вважати, що ці люди знаходяться в групі ризику.

Оскільки вакцина від коронавірусу COVID-19 ще далека від реалізації, імунолог Джона Хопкінса Артуро Касадевалл працює над відродженням лікування з отриманої з крові в надії уповільнити поширення хвороби.