ГоловнаНовини Здоров'яНазвана популярна риба, вживання якої шкідливо для здоров’я

Названа популярна риба, вживання якої шкідливо для здоров’я

Фахівці радять негайно виключити цей продукт зі свого меню.

пангасіус

Зазвичай рибу називають найкориснішим продуктом в меню прихильників здорового харчування. І це в основному вірно. За винятком деяких сортів риби, від яких краще відмовитися, якщо не хочете нашкодити своєму здоров’ю.

Найнебезпечнішою вважається пангасіус. Ця риба надходить до нас з В’єтнаму, де її ловлять в дуже брудній річці Меконг. Разом зі сміттям пангасіус отримує значну порцію поліфосфатів і нітрофуразону, найнебезпечніших канцерогенів. Також риба часто містить кишкову паличку. Якщо ви фанат цієї риби, то варто обмежитися одним прийомом в місяць і попередньо добре проварити.

Читайте також:  Офтальмолог підтвердила, що коронавірус може погіршувати зір

На другому місці кафельнік. Ця риба містить граничну кількість ртуті. Кафельнік не можна їсти дітям і вагітним, чоловікам – не більше 100 г на місяць і тільки з Середньої Атлантики.

І, нарешті, сом. Для швидкого набору ваги виробники, особливо азіатські, активно підгодовують рибу гормонами і антибіотиками.

Риба під назвою Сарпа Сальпа при вживанні в їжу дає ефект, схоже прийому ЛСД. Таку рибу використовували в ритуалах в Полінезії, а в арабському світі риба взагалі відома як «риба, яка дарує мрії».

Джерело: МедікФорум

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News