Зустрітися з одним і випити пива – звичний для багатьох спосіб проведення дозвілля. Люди п’ють пиво щодня, навіть не підозрюючи, що поступово стають залежні від нього. Особливо небезпечне пиво для підлітків, так як у них алкогольна залежність розвивається значно швидше.

Ознаки залежності від пива
  • Потреба випивати щодня літр пива (деякі вказують на кількість 0,5)
  • Дратівливість і агресивність при відсутності доступу до пива
  • Вживання пива вдень або вранці
  • Зміна рис обличчя, одутлість, мішки під очима
  • «Пивний живіт», абдомінальне ожиріння, гінекомастія, варикозне розширення вен

Віддаленим наслідком пивного алкоголізму є так зване «пивне серце», «баварське серце». Вперше воно було описано німецьким доктором Боллінгера, який вивчав трупи робітників з пивоварного заводу. Характерна особливість серця любителя пива зі стажем – розширені камери і потовщені стінки. Незважаючи на збільшені розміри, нерідко в два рази, таке серце не може працювати ефективно, так як його міоцити позбавлені більшої частини своїх енергетичних станцій – мітохондрій. Тому людина з пивним серцем відчуває себе слабкою і страждає від задишки.

Читайте також:  Погрузитесь в мир здоровья и релакса с Dr.Hill!

жіночий алкоголізм

Стиль життя успішних людей

Виробництво і продаж пива – дуже вигідний бізнес. Він заснований на агресивній рекламі, яка спрямована, в основному, на молодих людей і підлітків. Адже саме молодь, в силу максималізму та відкритості, найбільш сприйнятлива до пропаганди створеного в такій рекламі образу успішного життя. Реклама показує красивих, зовні здорових, щасливих людей, які спілкуються, посміхаються, і п’ють пиво ящиками. Якщо на святі немає пива – то усім сумно і немає про що поговорити, а як тільки з’являється – всі щасливі. Привабливий альфа-чоловік заходить на красиву яхту, і робить ковток улюбленого пива.

Таким чином, пиво стає в один ряд з дружбою, фінансовим благополуччям, любов’ю, патріотичним почуттям. Така реклама зроблена дуже якісно і красиво, її дійсно приємно дивитися. Глядачі навіть не усвідомлюють, що основний прибуток від реалізації пива йде за кордон, а красива і успішна людина ніколи б не заробила свій капітал, якби пила пиво щодня.

Читайте також:  Как выбрать уходовые средства для малышей?

Отримуючи стабільних залежних покупців, алкогольні компанії забезпечують себе потоком надприбутки на довгі роки. Тому рекламувати пиво дорослому чоловікові вже не потрібно.

підлітковий алкоголізм

Метаболізм і біохімія

Систематичний вплив алкоголю в малих дозах призводить до формування стійкої потреби в цій речовині, не викликаючи при цьому яскравих негативних реакцій. У нормі мінімальна частина алкоголю утворюється в кишечнику мікрофлорою, але при регулярному введенні ззовні цей процес спотворюється, і алкоголь вбудовується в метаболізм. Так формується фізіологічна залежність, яка підкріплюється психологічною: формуванням залежного від алкоголю поведінки.

Тому залежність від пива формується швидше, і практично непомітна. Люди залишаються довго соціально активними і працездатними, інтелектуально заможними.

Одна пляшка пива 0,5, в середньому, містить 25% спирту, а це стільки ж, скільки в 50 г горілки. Випиваючи два літри пива – вважайте, що ви п’єте склянку горілки 200 г

Читайте також:  Какое есть самое эффективное средство от выпадения волос?

Продукти переробки хмелю, які присутні в пиві, впливають на утворення і розпад статевих гормонів. Так, на відміну від чистого алкоголю, пиво надає тут подвійну дію. З одного боку, естрогеноподібні речовини пива вбудовуються в обмін, сприяючи відкладенню жиру у чоловіків за жіночим типом. З іншого – порушення процесу метаболізму гормонів в печінці, яка уражається алкоголем. В результаті у жінок грубіє голос і риси обличчя, може з’явиться оволосіння за чоловічим типом, а у чоловіків збільшується кількість естрогенів. Все це відбивається не тільки на зовнішності, а й призводить до порушення потенції і навіть безпліддя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ПСИХІЧНІ РОЗЛАДИ АЛКОГОЛІКІВ

ОЖИРІННЯ У ЧОЛОВІКІВ І ПРОБЛЕМИ В ІНТИМНІЙ СФЕРІ

ЯК ПОЗБУТИСЯ ВІД ПИВНОГО ЖИВОТИКА