Якщо ви боретеся з неестетичними і шкідливими відкладеннями жиру на животі, включайте в раціон продукти, багаті розчинною клітковиною.

Не слід миритися з надлишками жиру на животі, від них слід позбавлятися, оскільки концентрація жиру в цій частині тіла підриває здоров’я. Зростання жировідкладання на животі асоціюється з розвитком запалення, яке в свою чергу є фактором підвищеного ризику виникнення багатьох небезпечних порушень і хвороб, – думка фахівців про це наводиться у виданні Express (Великобританія).

На їхню думку, людям, які борються з жиром на животі, корисно вживати в їжу певні продукти. Йдеться про їжу, багату розчинною клітковиною. Цей тип клітковини проходить через травну систему організму специфічним чином, і така особливість може стати додатковим бонусом в справі схуднення.

“Змішуючись з вологою, розчинні харчові волокна утворюють гелеподібну речовину і знижують абсорбцію жиру, тобто не дають йому перетравлюватися і всмоктуватися, тим самим допомагаючи контролювати вагу”, – повідомляє джерело.

Крім того, в товстій кишці, такі продукти сприяють виділенню у бактерій жирних кислот з коротким ланцюгом. Наслідком даного процесу стає зростання рівня гормонів насичення (холецистокініну, гормонів GLP-1, PYY). Завдяки цьому людина краще контролює кількість їжі, не страждає від переїдання.

Які продукти є корисними джерелами розчинної клітковини? Вчені радять вживати яблука, зелений горошок, квасоля, овес, висівки, цитрусові плоди, ячмінь.