У ВООЗ стурбовані нерівномірним розподілом вакцини від коронавірусу.

Світ знаходиться на межі моральної катастрофи, попереджає глава Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) Тедрос Аданом Гебрейесус.

Питання про це керівник підняв на засіданні виконавчого комітету.

“Я скажу прямо: світ на межі катастрофічної моральної помилки — і ціною цієї помилки будуть людські життя і сама можливість жити в найбідніших країнах світу”, — наводить Twitter ВООЗ слова Гебрейесуса.

На доказ свого настільки гучного твердження Тедрос навів дані про те, що 49 економічно сильних держави отримали близько 40 млн. доз вакцини. І для порівняння: в одній з найбідніших країн зроблено всього трохи більше двох десятків щеплень від підступної інфекції. Це підтверджує прозвучало раніше побоювання, що препарат, що дає захист від COVID-19, не буде в рівній мірі доступний всім верствам населення світу.

Читайте також:  Чим небезпечний для здоров'я шоколад

А коронавірус навіть не думає поки здавати свої позиції. Все населення Землі ще чекають випробування, які найкраще долати об’єднаними зусиллями. Навіть просто своєчасна інформація про мутації SARS-CoV – 2 здатна допомогти в боротьбі людства зі страшним захворюванням.