Полуниця надає позитивну дію на організм. у тому числі на головний м’яз людини – серце. Відбувається це за рахунок утримання в цій ягоді великої кількості корисних речовин.

Полуниця здатна знижувати рівень «поганого» холестерину в крові за рахунок того, що вона багата на клітковину. Результати досліджень показали, що цей показник у кров’яному руслі зменшується на 14% при щоденному вживанні цієї ягоди. Спостерігається також падіння кількості тригліцеридів на 21%. Внаслідок цього мінімізується ризик розвитку атеросклерозу.

Полуниця виявиться корисною для гіпертоніків, оскільки має у своєму складі калій. Однак для зниження артеріального тиску паралельно необхідно обмежити раціон натрій. У результаті загальне навантаження на серцево-судинну систему значно зменшується.

Антиоксиданти, що містяться в ягоді, захищають від вільних радикалів, за рахунок чого ризик розвитку раку стає мінімальним. Крім того, полуниця сприяє зміцненню імунітету завдяки вітаміну С, підтримує у доброму стані шкіру та нормалізує рівень глюкози в крові.