Багато хто любить полуницю, тому що вона містить велику кількість поживних речовин і відрізняється своїм солодким смаком. До того ж завдяки технологіям тепличного вирощування високоякісну полуницю можна вживати цілий рік, навіть узимку, пише Yahoo News Japan.

За словами автора матеріалу, полуниця покращує стан шкіри, тому що в її складі міститься вітамін С, а він необхідний для вироблення колагену. Даний вітамін допомагає зволожити шкіру, що робить її еластичною та пружною.

Також помірне споживання полуниці сприяє зменшенню набряків. У цій ягоді міститься калій, який допомагає боротися з їх усуненням.

Ще вітамін С стимулює активність білих кров’яних тілець і посилює їхню здатність знищувати віруси, що потрапили в організм людини. Тобто полуниця зміцнює імунітет та забезпечує профілактику простудних захворювань.

Читайте також:  Дієтолог нагадала про важливість підтримки водного балансу у спеку

Крім того, у цій ягоді містяться антоціани, які мають позитивний вплив на сітківку очей, запобігаючи погіршенню зору та знімаючи втому.

Вважають, що пектин, що міститься в полуниці, підвищує кількість молочнокислих бактерій у кишечнику, а також регулює функції ШКТ.

Ще у складі полуниці є фолієва кислота — речовина, яка потрібна для виробництва червоних кров’яних тілець і утворення нових клітин, а також нормального розвитку плода. Експерти радять вживати цю ягоду час вагітності та після пологів.