У нашому будинку має бути якомога більше рослин. Дослідження показало, що вони зміцнюють здоров’я за рахунок поліпшення якості повітря і зниження ризику сухості шкіри.

Наявність рослин в будинку може зробити нас здоровими за рахунок поліпшення якості повітря, яке вдихається і насичення його великою кількістю кисню. Дослідники виявили, що такі кімнатні рослини, як лілія миру і плющ, забезпечують переваги за багатьма параметрами. Ці рослини вважаються «голодними», так як вони вимагають багато води і сонячного світла. Однак їх потреби позитивно впливають на атмосферу в приміщеннях. Кімнатні рослини виділяють воду в повітря і поглинають вуглекислий газ, у відповідь даючи кисень. Це дуже доступний за вартістю і простий спосіб захисту від сухості шкіри і проблем з диханням або пов’язаних з легенями хвороб, як вважають дослідники з Університету Рідінга.

Вчені оцінили вплив самих різних рослин на повітря в приміщеннях. Виявилося, що лілія миру і плющ є найкращими, оскільки вони поглинають максимальну кількість вуглекислого газу і води. Дослідники підкреслюють, що людина сьогодні проводить до 90% часу в приміщеннях. Саме тому рослини з високим ступенем виділення кисню і води в атмосферу забезпечують найкращу вологість в приміщеннях. Висока вологість сприяє нормальному зволоженню шкіри. Якщо ж наша шкіра постійно сохне, то це сприяє подразнень і виникненню різних проблем з диханням або синусових інфекцій.

Попередні дослідження також приходили до висновку, що в приміщеннях з підвищеною вологістю рідше поширюється грип, оскільки волога заважає йому пересуватися через повітря. Ну а поглинання рослинами вуглекислого газу і виділення у відповідь кисню дуже важливо для здоров’я людського тіла.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
10 ДОМАШНІХ РОСЛИН ДЛЯ ПОЛІПШЕННЯ СНУ

5 РОСЛИН, ЯКІ ДОПОМОЖУТЬ ПІДВИЩИТИ ЛІБІДО