Названі жироспалювальні продукти, які допомагають позбутися людині від зайвої ваги. Однак при такому харчуванні обов’язково треба виконувати спеціальні фізичні вправи.

Фахівці розповіли, як треба правильно харчуватися. Вони називають першим продуктом, який варто вживати для зниження ваги, зелений чай. В даному напої містяться катехіни, які прискорюють метаболізм і швидкість спалювання жиру печінкою. Другим продуктом, що впливає на вагу людини, є лосось. У ньому міститься Омега-3. Також необхідно тим, хто бореться з ожирінням ввести в свій раціон яблука і груші. В них містяться флавоноїди, що впливають на спалювання жиру.

Також в боротьбі із зайвою вагою допоможуть насіння льону. У них містяться лігнани, які знижують індекс маси тіла і допомагають в боротьбі з ожирінням. При вживанні людиною вишні за рахунок гормону мелатоніну налагодиться здоровий сон. Для підтримки нормальної ваги людині потрібно добре висипатися.

В свій раціон фахівці радять ввести неочищений рис, цибулю і часник, що мають у своєму складі аліцин для контролю накопичення жиру в людському організмі, куркуму, морські водорості і гострий перець.

Проте одне лише правильне харчування може не дати видимого ефекту зниження ваги. Паралельно потрібно займатися фізичними вправами і більше рухатися.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
10 ПРАВИЛ СХУДНЕННЯ, ЯКІ ДІЙСНО ПРАЦЮЮТЬ

ЯК СХУДНУТИ РАЗ І НАЗАВЖДИ: 7 ПОРАД ВІД ПРОФЕСІЙНОГО ДІЄТОЛОГА

Джерело: МедікФорум