Вживаючи доступні продукти харчування, можна поліпшити стан легенів, включаючи і курців, констатували вчені з США. Представники науки вважають, що курцям для оздоровлення і відновлення легенів потрібно частіше їсти помідори і яблука.

«Томати і яблука сприятливо впливають на стан легенів у людей з нікотиновою залежністю», – заявили фахівці.

За словами дослідників, помідори і яблука містять речовини, які захищають оболонки легень від пошкоджень і розвитку запалень. Якщо в легенях вже наявні пошкодження, то речовини в помідорах і яблуках сприяють прискореному відновленню цілісності тканин.

На користь цього говорять дані експерименту за участю 600 курців. Вчені аналізували особливості їх раціону, куріння і стану здоров’я. Виявилося, що курці, які регулярно вживали помідори і яблука, забезпечували свої легені більш надійним захистом від руйнування.

“У курців, які з’їдали невелике яблуко і пару томатів щодня, стан легенів був кращим в порівнянні з іншими. Також вони вдихали більше повітря», – повідомили автори дослідження.

Вони відзначили, що ефективним для відновлення легенів у курців є вживання саме свіжих помідорів і яблук – соки, фреші такого результату не дають.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
КУРЦЯМ НА ЗАМІТКУ: 5 ПРОДУКТІВ, ЯКІ ВИВОДЯТЬ НІКОТИН З ОРГАНІЗМУ

7 ТИПІВ КУРЦІВ І ЧОМУ ПОТРІБНО КИНУТИ

ВЧЕНІ РОЗВІЯЛИ МІФ ПРО КУРІННЯ

Джерело: МедікФорум