Якщо ваші пацієнти потребують встановлення естетичних та одночасно якісних брекет-систем, можна обрати керамічні або сапфірові вироби. Переваги обох типів брекетів — це зменшена помітність на зубах, що іноді є важливим фактором вибору конструкції. На https://breket.com.ua/product-category/ortodontychna-produktsiia/brekety/estetychni/ для вас представлений широкий асортимент виробів від таких брендів, як 3M Unitek, Biocetec, Ortho Organizers.

Інтернет-магазин https://breket.com.ua/ створений спеціально для стоматологів та ортодонтів, орієнтований на закриття всіх потреб лікарів в матеріалах та інструментах на найвищому рівні. Вже зараз ви можете обрати брекет-системи бажаного типу та комплектації та додати до замовлення інтраоральну, фіксаційну продукцію, дуги, корекційні апарати та не тільки. Ви отримаєте сертифіковані вироби за оптимальними цінами, з доставленням по Україні.

Які естетичні брекети пропонує Breket?

Для замовлення доступні дві категорії — керамічні та сапфірові брекет-системи. За типом дії вироби поділяються на традиційні та самолігатурні. Керамічні конструкції вироблені з застосуванням якісного оксиду Al дрібної фракції. Сапфірові — з найчистішого монокристалічного сапфіру. Обидва типи брекетів відрізняються наступними перевагами:

  • естетичність. Накладки майже непомітні на зубах. Сапфірові вироби надають блискучий ефект;
  • анатомічна форма, що забезпечує більш надійне кріплення та комфорт при носінні брекетів;
  • легкість правильного позиціювання;
  • гіпоалергенність;
  • міцність, надійність.

Є сапфірові вироби з цирконієвим покриттям в якості основи для фіксації. Є брекети з вже нанесеним адгезивом. Відполіровані кути конструкцій підвищують зручність носіння, майже не відчутні на зубах.

Керамічні брекети з кришкою розраховані на типове дворічне лікування, попереджають незаплановане відкриття/закриття. За потреби пасивні самолігатурні брекети активують, застосовуючи еластичну або металеву лігатуру. Більше подробиць про всі версії систем ви дізнаєтесь з описів продукції на сайті Breket або від консультантів інтернет-магазину.

Як замовити керамічні або сапфірові брекети з доставленням в Україні?

Визначте, які саме брекет-системи вам потрібні, в якій кількості та комплектації. При цьому є можливість обирати найменування за параметрами (виробник, матеріал виготовлення, тип дії, прескрипції, паз, гачки). Оформити замовлення ви можете онлайн або зателефонувавши менеджерам. 

Оплатити ортодонтичну продукцію пропонують зручним вам способом — готівкою, на банківський рахунок. Доставлення естетичних брекетів можливе у Києві, Львові, Тернополі, інших містах України.

*На правах реклами