Поліпшення контролю цукру в крові, профілактика захворювань простати, допомога при артриті. Гарбузове насіння володіє цілою низкою корисних властивостей, завдяки яким його слід обов’язково ввести в свій регулярний раціон.

Медики розповіли в ЗМІ про цінні якості гарбузового насіння. Фахівці відзначили, що насіння гарбуза приносить особливу користь діабетикам – його вживання покращує механізми контролю рівня глюкози і, відповідно, інсуліну в організмі. Це насіння містить велику кількість магнію, дефіцит якого пов’язаний з резистентністю до інсуліну, причиною цукрового діабету. При збільшенні вживання магнію щодня на 100 мг ризик розвитку цукрового діабету 2-го типу знижується приблизно на 15%.

Чоловікам гарбузове насіння корисно вживати для збереження здоров’я простати: дана якість насіння забезпечується високим вмістом цинку в складі. Як багате джерело цинку гарбузове насіння також допомагає зберегти фертильність.

Крім цього вживання гарбузового насіння служить профілактикою артриту і допомагає полегшувати больові відчуття при даному захворюванні суглобів. Цією корисною властивістю насіння зобов’язане жирним кислотам Омега-3 і Омега-6, які містяться в них.

Якщо вас постійно тягне на солодке, використовуйте насіння гарбуза, щоб впоратися з цією проблемою. Як вже було сказано вище, в цьому насінні багато цинку, який діє як «вимикач» залежності від солодкого. Крім того, в гарбузовому насінні міститься залізо, яке допомагає зберігати високий рівень енергії і захищає від підвищеного апетиту в цілому. Таким чином насіння гарбуза дуже корисне для підтримки фігури і боротьби із зайвою вагою.

Також гарбузове насіння необхідне тим, хто страждає від емоційної пригніченості і депресії. Амінокислоти, які в присутні в них, сприяють виробленню гормонів, задіяних в процесах регулювання поведінки, поліпшенні якості сну і настрою.

Джерело: МедікФорум