ГоловнаНовини Здоров'яНазвані п’ять способів, які допомагають схуднути в віці після 50 років

Названі п’ять способів, які допомагають схуднути в віці після 50 років

Трохи витривалості і фізичних вправ плюс здорові правила харчування – кілька способів можуть допомогти схуднути у важкому для цього віці після 50 років. Дані способи були названі експертами в публікації журналу Freundin.

Схуднення

Чим вище планка віку, тим важче тримати вагу, властивий стрункій фігурі. Метаболізм стає млявим, у жінок посилюється менопауза – організму не вистачає ресурсів, щоб брати активну участь у всіх фізіологічних процесах. У віці після 50 років схуднення дається набагато складніше, ніж після 30-ти.

У той же час, констатують експерти, мета скинути вагу не є недосяжною навіть на цьому життєвому етапі. Вони назвали способи, що допомагають схуднути після настання 50-річчя.

Читайте також:  9 продуктів для поліпшення кровообігу, які потрібні в умовах самоізоляції

Вживати спеції і прянощі. Проведені дослідження показали: люди, які додають каєнський перець в їжу, відчувають менше тяги до солодкої, жирної їжі. Доповнюють раціон спеції і прянощі стимулюють обмінні процеси, що допомагає зберегти або знизити вагу, відзначають фахівці.

Їсти як діти. Часом здається, дитині потрібна вічність, щоб вона доїла свою порцію. Повільна манера їсти є одним з кращих способів підтримувати стрункість, підкреслюють дієтологи. Науково доведено, що пережовування їжі не менше 30 секунд після кожного укусу викликає відчуття ситості ще до того, як тарілка остаточно спорожніє.

“Почуття ситості виникає тільки через певний час. Довге жування допомагає економити калорії і худнути”, – підказують медики.

Читайте також:  Три важливі речі, які захистять від болю в спині

Регулярні вправи. Не кожен вид спорту підходить для занять у віці після 50 років. Але плавання, піші походи, прогулянки, їзда на велосипеді – це досить м’які для організму навантаження.

“Для схуднення після 50 років важливо зосередитися на розвитку м’язової маси, щоб стимулювати обмін речовин. Навіть невеликі, але регулярні рухи можуть допомогти досягти мети”, – пише журнал.

Не рахувати калорії. Практика показує: вибирати здорову, корисну їжу набагато ефективніше, ніж стежити за її калорійністю.

“Люди схильні використовувати оброблені продукти. Але краще позбутися від необхідності стежити за калоріями і вибирати цільні натуральні продукти”, – назвали вчені ще один спосіб.

Читайте також:  Доктор Комаровський: які ліки зараз повинні бути в аптечці у кожного

Вимикати телевізор. Їжа перед телевізором змушує людину споживати на 13-25 відсотків більше, так як увага розсіюється і не зосереджується на їжі. Для схуднення важливо приймати їжу без відволікаючих факторів.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News