Людина часто стикається з терміном “сезонна хвороба” в період будь-якої наступаючої пори року. Ослаблений імунітет виникає по ряду причин: різка зміна погоди, недостатня кількість сонячного світла, постійне надходження холодного повітря, яке викликає проблеми з диханням.

В цей час організм як ніколи потребує профілактики. Збалансоване харчування в поєднанні з регулярними фізичними навантаженнями є ефективними способами підвищення імунітету. Існує п’ять фруктів, які допоможуть зміцнити імунну систему в зимовий період, повідомляє Times Now.

Апельсини є багатим джерелом вітаміну С. крім того, вони містять вітамін D, що сприяє зміцненню імунітету. Яблука відрізняються великою кількістю клітковини і вітаміну В, які покращують травлення і роблять шкіру сяючою.

Наступний фрукт-гранат, багатий антиоксидантами. Він не тільки підтримує імунну систему, але є профілактичним засобом від раку. Солодкі лимони, більше відомі як мосамбі, належать до сімейства цитрусових. Це означає, що вони є відмінним джерелом вітаміну С і клітковини. Поряд з мосамбі, ківі також містить вітамін С. крім цього, в ньому присутні калій, вітаміни Е І К.