Фахівці видання Sohu розповіли про чотири ознаки на обличчі, що сигналізують про проблеми з печінкою. Рекомендується звертати увагу на темні кола, жовті очі, а також носова кровотеча.

Причиною виникнення темних кіл під очима може бути не тільки хронічний недосип. Якщо у людини все нормально з режимом сну, але присутній даний ознака, то це сигнал про проблеми зі здоров’ям. Хвороба печінки може проявлятися і у вигляді пігментних плям, тьмяного кольору обличчя, сухості шкіри.

Жовтизна склер часто буває при наявності ураження даного органу або проблем з жовчовивідними шляхами. У людини жовтіють шкірні покриви і навіть слизові оболонки. Ці ознаки дуже небезпечні, тому при їх виникненні рекомендується пройти консультацію у лікаря.

Читайте також:  Лікарі поставили під сумнів користь червоного вина для серця

Якщо відсутня травма носа, але кровотеча з’являється дуже часто, то важливо звернути на це увагу. Про проблеми з печінкою може свідчити кровоточивість ясен. У важких випадках у пацієнта виникає несподіване шлунково-кишкова кровотеча.

Виникнення “судинних зірочок” на обличчі і тілі – це сигнал про проблеми з печінкою. При цьому недугу часто відбувається розширення капілярів на спині, плечах, грудях, щоках і крилах носа.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News