Названі лікувальні властивості оргазму для жінок. Як відомо, секс зміцнює не тільки жіноче здоров’я, але і чоловіче, а його тривала відсутність може завдати шкоди організму.

Медики розповіли, який вплив надає оргазм на жіноче здоров’я. Випробувавши сексуальну насолоду імунітет жінки зміцнюється, отже, секс допомагає одужувати. Також оргазм приводить в норму менструальний цикл, а як наслідок збільшуються шанси на запліднення, і ліквідує менструальні синдроми, нудоту, судоми, головний біль і біль інших органів. Як пояснюють медики, під час оргазму в матці скорочуються м’язи, при цьому в головному мозку вивільняються хімічні речовини, що полегшують біль.

Завдяки оргазмам поліпшується циркуляція крові, а це, в свою чергу, допомагає роботі серцево-судинної системи. В першу чергу покращується надходження крові до органів малого тазу, можливо зниження ризику появи варикозу. Також покращений кровообіг завдяки сексу дає можливість уникнути появи тромбів. Крім цього, дихання під час оргазму благотворно впливає на роботу легенів.

Якщо жінка регулярно відчуває оргазм, то це дозволяє їй залишатися молодою, здоровою, красивою, а також підвищується самооцінка і поліпшується психологічний стан.

Варто зазначити, що відсутність сексу теж має великий вплив на людський організм. Жінка без оргазму також страждає, як і чоловік.

Джерело: МедікФорум