Зазвичай у рекомендаціях фахівців звучать заборонні і застережливі рекомендації, але в цей раз – мова про продукти, які можна (і потрібно!) вживати натщесерце.

Зокрема, лікарі не заперечують проти тарілочки вівсяної каші після пробудження – той слиз, що утворюється при варінні каші на воді, надає сприятливу дію на шлунок. Вівсянка досить поживна за своїм складом, тому що містить багато білків рослинного походження, а також складних вуглеводів, які стануть чудовим джерелом енергії для організму. При цьому вівсяна крупа містить антиоксиданти, що перешкоджають розвитку ракових захворювань, і речовини, що сприяють більш активному виведенню солей важких металів і шкідливих токсинів.

Читайте також:  Названо овочі, які здатні продовжити молодість мозку

Також корисна натщесерце і гречана каша, яка добре засвоюється і надає заспокійливу дію на органи травлення. Гречка дає організму амінокислоти, білок, залізо, кальцій, йод, цинк і вітаміни – її вживання сприяє нормалізації артеріального тиску і робить міцнішими нерви. Ще гречана каша дає організму енергію, необхідну для майбутнього робочого дня.

Хліб, приготовлений з цільнозернового борошна і не містить дріжджі, – ще один продукт, що підходить для вживання натщесерце, відзначають фахівці. Такий хліб постачає організм складними вуглеводами і йде на користь органів ШКТ, роблячи їх роботу більш злагодженою. До речі, з’їсти шматок хліба з маслом вранці – з точки зору здорового харчування зовсім не гріх.

Читайте також:  6 способів "розігнати" обмін речовин

Крім цього серед продуктів, які дозволяються натщесерце, медики виділяють варені курячі яйця, білок без проблем засвоюється організмом, і горіхи (у невеликій кількості), що містять багато жирних кислот, що нормалізують роботу серцево-судинної і нервової систем.

Джерело: МедікФорум