Нутріционісти розкрили головний секрет плоского живота. Вони підкреслюють, що час приймання їжі має таке ж визначальне значення, як і сама їжа.

Бажаючим отримати плоский живіт важливі не тільки правильні тренування на м’язи преса і ідеально підібрані продукти харчування. Дослідження показало, що визначальне значення має час прийому їжі. Зокрема, вкрай важливо харчуватися в інтервалі, тривалістю 8 годин з 10:00 ранку до 6:00 вечора. Цей режим дозволяє худнути значно більш ефективно, ніж пізні вечері. Більше того, прийом їжі у 8-годинному інтервалі є секретом перемоги над постійним здуттям.

Нутріционісти з Великобританії радять приймати їжу тільки в світлий час доби, так як наші внутрішні системи організму створені для роботи саме під час цього періоду. Не слід засипати відразу після прийому їжі, необхідно дотримуватися інтервалу хоча б у дві з половиною години. Якщо під час нічного сну шлунок і кишечник будуть продовжувати працювати, то це може призвести до різного роду проблем, включаючи здуття. Період голодування повинен становити від 12 до 14 годин – саме це ідеальний інтервал між вечерею і сніданком, забезпечує стійку втрату ваги. Охочим схуднути необхідно вживати ферментовані продукти і напої, включаючи кефір, який містить мільярди корисних бактерій, що проникають у кишечник і відновлюють необхідний баланс.

Харчування повинно бути різноманітним, містити велику кількість різних продуктів, включаючи безліч овочів і фруктів. Постарайтеся виключити з раціону глютен, який часто призводить до здуття. Фіксуйте на папері або в електронному вигляді продукти харчування, які ви вживаєте, щоб визначити, які з них викликають найбільшу вагу. Скоротіть обсяг цукру і солодких продуктів в раціоні, приймайте їжу повільно і регулярно відвідуйте лікаря загальної практики на предмет пошуку паразитичних інфекцій.

Джерело: МедікФорум