Багатьом з нас здається занадто тривалою пауза між основними прийомами їжі , у зв’язку з чим формується звичка постійно перекушувати. Американські дієтологи рекомендують таким людям додати в свій раціон авокадо.
 
Вчені з каліфорнійського Університету Лома Лінда звернули увагу : незважаючи на свою відносну калорійність , – а половинка свіжого авокадо «важить» близько 150 калорій – авокадо не збільшує рівень цукру в крові. Цей фрукт підвищує почуття ситості і притому помітно зменшує спокусу додаткових перекусів , вирішили фахівці.
 
Вивчивши харчову поведінку двадцяти шести чоловік з надмірною вагою , американські дієтологи виявили, що у добровільних учасників , що додали половину свіжого авокадо в свій обід , відбулися явні зміни в харчовій поведінці . Так звичне дли них бажання поїсти в наступні від моменту обіду 3:00 знизилося на 40 відсотків , а в наступні п’ять годин – вже на 28 відсотків.
 
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Названий головний фрукт для продовження молодості

Читайте також:  Чому корисно випивати 4 чашки кави на день

Таким чином , людям , які хочуть навчитися тримати під контролем свої харчові звички , слід уважніше придивитися до цього фрукту , який не важко знайти у вітчизняних магазинах . Нагадаємо , що авокадо – корисний фрукт , що містить багато клітковини і натурального рослинного масла.