Його плоди багаті антиоксидантами , вітамінами Е і К , а також іншими мікроелементами , так необхідними для здорового функціонування серцево-судинної системи. Особливо приємно , що корисныший фрукт не «б’є» по гаманцю , а доступний практично всім.
 
Пальму першості за ступенем користі для артерій і серцевого м’яза дієтологи віддають плодам ківі. Цей фрукт лідирує за кількістю вітамінів , необхідних для підтримки гарної форми судин і серця , відрізняючись особливо великою кількістю вітаміну С. В одному плоді ківі міститься приблизно 40 % денної норми вітаміну С, крім того , в ньому багато антиоксидантів , вітамінів Е і К , магнію .
 
Наука довела , що існує взаємозв’язок між вживанням в їжу ківі і зниженням кров’яного тиску. Свіже дослідження за участю жінок і чоловіків с, легкою формою гіпертонії показало : щоденне вживання ківі призводить до зниження тиску і покращує загальний стан.
 
За словами медиків , до складу ківі входить потужний каротиноїд – антиоксидант лютеїн . Лютеїн захищає від шкідливої ​​дії вільних радикалів всі клітинні структури організму і особливо чутливі нервові клітини ( наприклад , ефективно захищаючи від деградації сітківку і попереджає розвиток катаракти ) . Також під час досліджень були отримані результати , з яких випливає , що підвищення рівня лютеїну в сироватці крові може сприяти запобіганню ущільнення стінок артерій і профілактиці атеросклерозу.
 
З цієї причини регулярне вживання ківі може допомогти людині в боротьбі з гіпертонією. Крім того , в його плодах міститься калій , який відіграє важливу роль в регулюванні тиску .

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
НАЗВАНИЙ НАЙКРАЩИЙ ФРУКТ ДЛЯ ПРИДУШЕННЯ АПЕТИТУ

НАЗВАНИЙ ГОЛОВНИЙ ФРУКТ ДЛЯ ПРОДОВЖЕННЯ МОЛОДОСТІ