Правильні продукти можуть підвищити рівень енергії, а неправильні викликають почуття виснаження. Про останні і піде мова нижче.

Алкоголь. Помірне вживання алкоголю – це нормально. Але якщо ви переборщите, то відчуєте, що енергія пішла, а це дуже неприємне відчуття.

Цукор. Занадто багато цукру в раціоні може підвищити рівень глюкози в крові і спровокувати короткий приплив енергії. Але за цим слід її різкий спад, через який ми стрімко втрачаємо сили.

Фастфуд. “Порожні калорії” містять мало поживних речовин і багато жирів. Фастфуд може витіснити з нашого раціону енергетично поживні речовини, якщо ми вживаємо “порожні калорії ” занадто часто.

Кофеїн. Як і цукор він може підвищити нашу енергію, але в короткостроковій перспективі. А ось при надлишку кави запаси енергії, навпаки, дуже швидко виснажуються.

Рафіновані вуглеводи. Містять менше клітковини і можуть викликати сплеск рівня цукру в крові. Вуглеводна дієта провокує постійну слабкість і втому. Тому треба уникати білого хліба, білого рису і макаронів з перероблених зерен, радить The Health Site.