У розчинній каві є така речовина як акриламід, вона вважається потенційним канцерогеном.

Дієтолог Світлана Корнєєва розповіла в інтерв’ю, чим небезпечна розчинна кава. Фахівець зазначила, що така кава має вживатися лише в помірній кількості – не більше двох чашок протягом дня. Цей продукт містить небажаний акриламід, і не можна допускати його проникнення в організм у великій кількості.

«Головний недолік розчинної кави – шкідлива речовина акриламіду, яка утворюється при обсмажуванні зерен. Тому не варто перевищувати дозу в пару чашок на день», – сказала дієтолог Корнєєва.

Медик додала, що вживати розчинну каву небезпечно на голодний шлунок – на це негативно реагує слизова оболонка травного органу. Звичка пити його натще може спровокувати різні патології ШКТ, додала Корнєєва.

Читайте також:  Це найефективніші способи знизити рівень холестерину

Фахівець констатувала, що при виготовленні розчинної сировини кавові зерна через обробку втрачають частину корисних властивостей. У той же час у розчинній міститься менше кофеїну, ніж у меленій каві. Лікар вважає, що пити його корисно тим, хто хоче зменшити кількість кофеїну, що споживається, або зменшити свою залежність від нього.