Доступним продуктом, що продовжує людське життя, є пекучий червоний перець чилі – його споживання істотно знижує ризики відразу декількох смертельно небезпечних захворювань.

Подовжує життя ефект перцю чилі підтверджується даними Американської кардіологічної асоціації (AHA). Її фахівцями було здійснено мета-аналіз понад 4700 дослідницьких робіт, які вивчали особливості впливу гострого продукту на організм.

Таким чином було встановлено, що пекучий перець є доступним продуктом, що продовжує життя – його присутність в раціоні харчування відчутно знижує ймовірність померти від наслідків серцевих патологій, раку, а також інших причин.

“Люди, які регулярно вживають Чилі, знижують особистий ризик смерті від серцево-судинних захворювань на 26 відсотків, раку – на 23 відсотки. Ризик смерті від будь-яких причин – на 25 відсотків у порівнянні з тими, хто не їсть його взагалі або їсть рідко”, – констатують аналітики.

Читайте також:  Яких людей особливо часто кусають комарі?

Дослідники вважають, що здатність продукту подовжувати людям здорове життя обумовлене його високою концентрацією речовин антиоксидантів, що перешкоджають розвитку запалення і асоційованих захворювань, включаючи серцево-судинні, рак, діабет. Одним з достоїнств чилі, за словами вчених, є його стабілізуючий вплив на вміст цукру в крові.

Джерело: Food.news

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News